Ak máte menšiu domácnosť a hľadáte vhodný kondenzačný kotol, s modelom Victrix Exa od Immergasspravíte tú najlepšiu voľbu. Okrem jeho kompaktných rozmerov dokáže s nízkymi nákladmi vykúriť celý dom. 

Pozrite si, aké ďalšie výhody tento malý pomocník ponúka.

NAJVÄČŠÍ SPORIVEC MEDZI KOTLAMI

Kondenzačný kotol vám dokáže na energiách ušetriť až 350 eur ročne. Victrix Exa navyše ponúka široký modulovaný výkon od 20 do 100 %, ktorý optimalizuje tepelný výkon v domácnostiach. Vďaka tomu ešte výraznejšie prispieva k úspore financií v domácnosti.

Victrix Exa vám však okrem peňazí šetrí aj miesto v dome, pretože vďaka jeho rozmerom a nízkej hmotnosti mu nájdete miesto kdekoľvek. Pokojne ho teda dajte do chodby, kúpeľne či kuchyne.

Nie nadarmo si medzi strážcami tepla vyslúžil prívlastok sporivec. Ak ho chcete u vás doma, spojte sa s certifikovaným Immergas predajcom.

IDEÁLNY SPOLOČNÍK DO PASÍVNEHO DOMU

Ak chcete spoľahlivý kotol do pasívneho domu, práve ste ho našli. Victrix Exa bol totižto navrhnutý špeciálne pre nízkoenergetické stavby s minimálnymi nárokmi na tepelnú energiu. 

Nízke emisie kysličníka uhoľnatého (CO) a kysličníkov dusíka (NOx) umožňujú zaradiť VICTRIX EXA ErP do triedy 5 – najekologickejšej v klasifikácii európskych noriem UNI EN 297 a UNI EN 483.


NA VÝBER V DVOCH VERZIÁCH

Kondenzačný kotol Victrix Exa sa predáva v dvoch prevedeniach – s prietokovým ohrevom teplej úžitkovej vody alebo vo verzii „X“ ako kotol na kúrenie s možnosťou pripojenia samostatného zásobníka.

Na výber pritom máte zásobníky z antikorovej ocele v objemoch od 80 do 200 litrov alebo smaltované od 125 až do 1000 litrov.

Zákazníci ocenia i možnosť kombinácie so solárnym systémom pomocou špeciálneho termostatického solárneho ventilu.

SPOĽAHLIVÝ AJ PO ROKOCH

Kondenzačný modul z antikorovej ocele poskytuje vysokú odolnosť voči kondenzátu vznikajúcemu pri ochladzovaní spalín. Vďaka tomu sa postará o dlhú životnosť a spoľahlivosť. 

Značka Immergas vám navyše na Victrix Exa ponúka až 5-ročnú predĺženú záruku. Stačí, keď každý rok necháte kotol preveriť certifikovanému technikovi

Každoročnou revíznou kontrolou si navyše výrazne predĺžite životnosť kotla. Takéto zariadenie vám tak bude pokojne bez akýchkoľvek problémov slúžiť 15 či 20 rokov.

S JEDNODUCHÝM OVLÁDANÍM

Ovládací panel kotla ponúka intuitívne ovládanie prostredníctvom LCD displeja, výberových tlačidiel a otočných ovládačov, ktoré umožňujú rýchle a jednoduché nastavenia všetkých požiadaviek.

Navyše, prostredníctvom aplikácie Dominus môžete kotol ovládať na vašom tablete alebo smartfóne kedykoľvek z akéhokoľvek miesta.VYROBENÝ NA SLOVENSKU

Ku všetkým vlastnostiam Victrix Exa už len dodáme, že ide o hrdého Slováka, pretože tieto kotly vychádzajú z výrobnej linky nášho závodu v Poprade.

Viac informácií o zariadení Victrix Exa ako aj o predajných miestach vo vašom okolí nájdete na www.strazcoviatepla.sk.