TEPELNÉ ČERPADLÁ IMMERGAS

Radi by ste ušetrili náklady na vykurovanie a otázka ekológie Vám nie je cudzia? IMMERGAS Vám ponúka ideálnu možnosť efektívne využívať obnoviteľné zdroje energie pomocou tepelných čerpadiel, ktoré znižujú škodlivé emisie CO2 v ovzduší a šetria cennými zdrojmi. 

                          

Tepelné čerpadlá značky IMMERGAS Vám poslúžia primárne ako zdroj tepla v zimných mesiacoch, ale aj ako zdroj chladenia počas teplých dní. 

Možnosť využitia je širokospektrálna, o čom svedčí skutočnosť, že ich môžete inštalovať v novostavbách, pri modernizácii už existujúcich stavieb, dajú sa prevádzkovať so solárnymi systémami, či existujúcim plynovým vykurovaním. Tepelné čerpadlá sú tou správnou voľbou, ak hľadáte ekologický zdroj výroby tepla, pričom súčasne dosiahujete úsporu nákladov na vykurovanie.

Šetrite Vaše financie, životné prostredie i cenné zdroje energie. Zistite viac o ponuke tepelných čerpadiel značky IMMERGAS:

Monoblokové tepelné čerpadlá (typ vzduch-voda)

Splitové tepelné čerpadlá (typ vzduch-voda)

Hybridné systémy - Splitové tepelné čerpadlá (typ vzduch-voda) so zabudovaným kondenzačným kotlom

Tepelné čerpadlá na priamy ohrev TÚV

 

7 PREDNOSTÍ TEPELNÝCH ČERPADIEL

 

Cenník Tepelné čerpadlá      

 

Vyhľadať najbližší servis

Napíšte nám

Vaše údaje budú spracované v súlade s ochranou osobných údajov GDPR za účelom zaslania odpovede, ktorú žiadate. Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté ďalej na iné účely.